نحوه ارتقا به نسخه های بالاتر سیستم عامل اندروید - گویا لرن | مرجع آموزش همه چیز

امروز پنج شنبه , ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ شما در گویا لرن هستید.

به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

نحوه ارتقا به نسخه های بالاتر سیستم عامل اندروید

نحوه ارتقا به نسخه های بالاتر سیستم عامل اندروید
برای استفاده بهتر از گوشی Android خود ، باید به روز ترین سیستم عامل اندروید موجود را بارگیری کنید.

دلایل بسیار خوبی برای اپدیت داشتن نرم افزار بر روی گوشی یا تبلت شما وجود دارد. اجرای جدیدترین نسخه Android تضمین می کند که شما به به روزترین ویژگی های موجود برای سیستم عامل دسترسی پیدا کرده اید و همچنین دستگاه اندرویدی شما تا آنجا که ممکن است در برابر نفوظ هکرها محافظت می شود.

روش ارتقا اندروید

چگونگی ارتقا اندروید

چگونگی ارتقا اندروید

 

۱٫ مطمئن شوید که دستگاه شما به Wi-Fi متصل است.

 

روش ارتقا اندروید

روش ارتقا اندروید

 

۲٫ Settings یا تنظیمات را باز کنید.

 

آموزش ارتقا اندروید 

 

۳٫ About Phone یا درباره تلفن را انتخاب کنید.

 

ارتقا اندروید

ارتقا اندروید

 

 

۴٫ روی Check for Updates یا به روز رسانی ضربه بزنید.

اگر به روزرسانی در دسترس باشد ، دکمه Update ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید.

 

راههای ارتقا اندروید 

راههای ارتقا اندروید

 

 

۵٫ install now یا نصب کنید.

بسته به سیستم عامل ، Install Now ، Reboot and install یا Install System Software را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید تلفن شما راه اندازی مجدد می شود.

 

ارتقا اندروید تبلت 

ارتقا اندروید تبلت

 

 

نحوه ارتقا به نسخه های بالاتر اندروید تبلت

پیش از شروع به کار بروزرسانی ، مهم است که بدانیم برخی از تولید کنندگان عادت دارند که “پوسته” یا رابط کاربری مختلف را به هر نسخه سهام Android که برای دستگاهی انتخاب کرده اند ، اضافه کنند.

 

به طور خلاصه ، زمانی که Google نسخه جدیدی از Android را منتشر می کند ، یک سیستم عامل بسیار اساسی است. زمانی که روی تبلت جدید شما نصب می شود ، به یک سیستم عامل کاملاً اختصاصی و شخصی تبدیل می شود.

 

اگر مایلید که ببینید کدام سیستم عامل را اجرا می کنید ، به منوی تنظیمات بروید و روی “About Tablet” ضربه بزنید. این باید نسخه فعلی Android را در تبلت شما نمایش دهد.

 

 چگونگی ارتقا اندروید

چگونگی ارتقا اندروید

 

 

شما سه روش معمول برای به روزرسانی سیستم عامل Android خود پیدا خواهید کرد

• از منو settings یا تنظیمات : روی گزینه “update” ضربه بزنید. تبلت شما با سازنده خود بررسی می کند که آیا نسخه به روز رسانی سیستم عامل موجود است یا خیر و سپس نصب مناسب را اجرا می کند.

 

• از سایت سازنده بازدید کنید: هر تولید کننده معتبر تبلت دارای یک سایت پشتیبانی فنی تبلت است که آخرین به روزرسانی ها و درایورهای مدل خاص شما را ارائه می دهد. از مرورگر وب دستگاه خود به آن سایت بروید ، همچنین می توانید درایورهای دیگر را نیز به روز کنید.

 

• اتصال به رایانه خود: بیشتر تولیدکنندگان تبلت های خود را به روشی می گذارند که به آنها اجازه می دهد با رایانه های دیگر ارتباط برقرار کنند. تبلت خود را به رایانه متصل کنید ، نرم افزار اختصاصی آن را راه اندازی کرده و کتابچه راهنمای مالکین خود را بگیرید. احتمالاً می توانید در عرض چند دقیقه کل سیستم عامل خود را از ابتدا بارگیری کنید.

استفاده از به روزرسانی سیستم عامل مورد تأیید سازنده به شما کمک می کند ضمانت خود را دست نخورده نگه دارید. این راه هوشمندانه و مطمئنی است.

 

منبع:بیتوته

دیدگاه مطلب نحوه ارتقا به نسخه های بالاتر سیستم عامل اندروید