نحوه دیلیت اکانت تلگرام به صورت دستی - گویا لرن | مرجع آموزش همه چیز

امروز شنبه , ۴ تیر , ۱۴۰۱ شما در گویا لرن هستید.

به دلیل بروز بودن سایت از تمامی صفحات دیدن فرمایید

نحوه دیلیت اکانت تلگرام به صورت دستی

نحوه دیلیت اکانت تلگرام به صورت دستی

 

اکانت تلگرام خود را به صورت دستی پاک کنید

برای پاک کردن حساب تلگرام خود در هر لحظه ای که خواستید ، این مراحل را دنبال کنید. همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، گزینه غیرفعال کردن یا deactive حساب در برنامه Telegram وجود ندارد.

در یک مرورگر وب به آدرس سایت زیر بروید. می توانید از مرورگر های موبایل و کامپیوتر استفاده کنید – هر کدام برای شما راحت تر باشد.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

شماره موبایلی را که با آن وارد حساب Telegramشده اید وارد کنید و دکمه Next را بزنید. نکته مهم: حتما شماره سیم کارت خود را در قالب بین المللی تایپ کنید:

(شماره شما)(کد شهر)(کد کشور) +

 

چگونه تلگرام را دیلیت اکانت کنیم

 

اگر شماره موبایل خود را به درستی وارد کرده باشید ، یک پیام در اپلیکیشن Telegram خود (نه SMS) با یک کد تأییدیه دریافت خواهید کرد. اکنون به صفحه غیرفعال سازی باز شده در مرورگر خود برگردید ، کد دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد کنید و دکمه Sign In را بزنید.

 

اکنون در این صفحه پرسیده می شود که چرا می خواهید برنامه تلگرام را ترک کنید. از آنجا که این قسمت اختیاری است ، می توانید دلایل خود را برای کنار گذاشتن عنوان کنید و یا این که قسمت را خالی بگذارید. پس از آن روی Done کلیک کنید.

 

 ديليت اكانت تلگرام

 

اکنون باید تأیید کنید که فکر خود را کرده اید و هنوز هم می خواهید از شر حساب خود خلاص شوید. اگر به تصمیم خود اطمینان دارید ، روی Yes, delete my account در پنجره بازشو کلیک کنید.

 

پاک کردن اکانت تلگرام

 

اکنون حساب Telegram شما غیرفعال شده است ، بنابراین دیگر نمی توانید از این برنامه استفاده کنید.

 

در صورتی که تصمیم گرفتید که دوباره می خواهید از تلگرام استفاده کنید ، ممکن است نتوانید برای چند روز پس از غیرفعال کردن ، حساب جدیدی ایجاد کنید ، بنابراین مجبور خواهید بود کمی صبر کنید تا دوباره در این بورد وارد شوید.

منبع:بیتوته

دیدگاه مطلب نحوه دیلیت اکانت تلگرام به صورت دستی